У ТДМУ розпочала роботу служба психологічної підтримки

За сприяння адміністрації Тернопільського державного медичного університету імені І.Я.Горбачевського створено центр психологічного консультування, головним завданням якого є надання психологічної допомоги в кризових та стресових ситуаціях, попередження процесів дезадаптації, психологічний супровід навчально-виховного процесу та реалізація заходів профілактичного, корекційного та просвітницького характеру. Актуальними завданнями є також підвищення психологічної культури усіх учасників навчально-виховного процесу, гуманізація стосунків у студентських та педагогічних колективах.

Зустріч фахівця Центру психологічного консультування, психолога Людмили Богуцької з викладачами ТДМУ

В рамках тижня відкритих дверей Центру психологічного консультування відбулася зустріч психолога Людмили Богуцької з викладачами ТДМУ на тему «Особистісні ресурси та попередження емоційного вигорання у педагога».

В спілкуванні з педагогами психолог ділилася методами швидкого відновлення, техніками розвитку навику усвідомленості. Особливо дієвими виявилися м’які та прості методи зосередженості в моменті «тут і тепер», які розвивають навик долати стрес, а також впоратися з емоційним болем:

-Не впадати у відчай, навіть тоді, коли тобі щось не вдається.

Помічати, як багато різних процесів проходять у нашій свідомості – часто це продукт фантазій, заснований на страхах чи попередньому, не завжди вдалому досвіді. Тоді навик розділення моментів стає рятівним, людині легше вдається зробити те, на що раніше витрачалися надмірні зусилля.

Викладачі також активно дискутували та обмінювалися власними рецептами гармонійного життя.

Бесіда-спілкування пройшла в довірливій дружній атмосфері. Учасникам зустрічі було надано багато корисних рекомендацій у розв’язанні життєвих труднощів та проблем, покращенні самопочуття та поглибленні саморозуміння.

З нагоди Всеукраїнського Дня психолога 23 квітня 2019 року у бібліотеці ТНМУ фахівцями Центру психологічного консультування Тетяною Гусєвою та Людмилою Богуцькою було проведено зустріч на тему «Діалоги з психологом».

В особливому просторі відкритого діалогу учасники поділилися тим, що цінне для них і може бути таким для інших, знайшли відповіді на свої питання, отримали навички чути та відчувати себе, свої власні відчуття.

В особливому просторі відкритого діалогу учасники поділилися тим, що цінне для них і може бути таким для інших, знайшли відповіді на свої питання, отримали навички чути та відчувати себе, свої власні відчуття.

День знань з Центром психологічного консультування

1 вересня 2019 року фахівці центру психологічного консультування ТНМУ імені І.Я.Горбачевського разом зі студентами-волонтерами підготували багато корисного для дітей та їх батьків на святі до Дня знань, яке відбувалося у парку ім.Т.Г.Шевченка.

Психологами центру психологічного консультування Тетяною Гусєвою та Людмилою Богуцькою було проведено експрес-консультації для батьків про те, як допомогти дитині адаптуватись до школи чи дошкільного закладу, а підліткові – до навчання у ВНЗ.

На дітей чекали цікаві активності від волонтерів-консультантів. Діти вчилися долати стрес, допомагати собі при посиленні тривоги, та виконували прості, але важливі вправи із нейройоги для покращення мозкової активності, ознайомилися з техніками для зняття напруги. Було пізнавально та цікаво!