Вітаємо Вас  на сторінці Центру психологічного консультування!


Всеукраїнська програма ментального здоров’я створюється за ініціативою першої леді Олени Зеленської і має просту життєву назву «Ти як?»  Ознайомитися з ресурсом для підтримки психічного здоров"я можна на спеціальній сторінці https://howareu.com/.Український інститут когнітивно-поведінкової терапії започаткував просвітницьку ініціативу “АКАДЕМІЯ РЕЗИЛІЄНТНОСТІ” - загальнодоступні онлайн-ресурси: навчальні відео, вказівки до практик, «Слова нашої Сили» та багато додаткових цінних ресурсів для плекання психологічної стійкості у відповідь на виклики війни.

ГАРТУЄМО ПСИХОЛОГІЧНУ СТІЙКІСТЬ!

запрошуємо на онлайн-портал «Академія стійкості»:

https://resilience.k-s.org.ua/Фахівці ТНМУ надають безкоштовну психологічну допомогу тим, хто її потребує,  в онлайн форматі. Звертатися за кваліфікованою допомогою можна за такими телефонами:

0980313303 Олена Смашна

0677899410 Тетяна Гусєва

0987923863 Тетяна ІваніцькаПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА СТУДЕНТІВ

PSYCHOLOGICAL SUPPORT FOR STUDENTS

У цей непростий для усіх нас час психологи закладів вищої освіти та фахівці з кризової інтервенції з усіх куточків України та світу об'єдналися заради спільної мети - психологічної підтримки нашого майбутнього - наших студентів!!!


Ми створили telegram-kanal - https://t.me/psycological_help_for_students telegram-chat

 - https://t.me/psycological_help_chat для того, щоб ви могли вільно висловлювати свої думки та почуття, отримати підтримку, коли погано і болить. Наші психологи завжди на зв'язку!!!

Можна працювати як індивідуально, так і групою у zoom (про час і розклад занять згодом у телеграм-каналі ми повідомимо).


During this extremely difficult time, professionally-trained psychologists and behavioral health specialists from all corners of Ukraine and world have come together for a common goal: to psychologically and emotionally support our country’s future- our students!

We created: telegram-kanal -https://t.me/psy_help_in_English_for_students 

and telegram-chat -https://t.me/students_psychologist_chat_enfor the purpose of students – you – to freely express your thoughts and emotions, obtain support when there is emotional pain and distress. Our psychologists are always available on the chat!!! 

You may work individually or in group sessions on Zoom (time and schedule of sessions will be announced). NGO “Association of Psychologists of Higher Institutions of Ukraine” and psychologists from all over Ukraine and world.

 

Поради щодо надання першої психологічної допомоги в умовах надзвичайних ситуацій:

Перша психологічна допомога

Як підготувати дітей до можливих надзвичайних ситуацій


У кожної людини є природні ресурси долати труднощі. Необхідно використовувати позитивні стратегії подолання стресового стану і уникати негативних. Це допоможе відчути себе сильнішими і повернути почуття контролю над ситуацією.

Позитивні способи подолання стресового стану:

Підтримуйте свій резерв сил для негайних дій і рішень, коли такі знадобляться:

Відпочивайте в достатній мірі.

Повноцінно та раціонально харчуйтеся

Поговоріть з іншими людьми, особливо з гарними друзями, щоб отримати моральну підтримку

Займайтеся тим, що допомагає розслабитися (гуляти, молитися, гратися з дітьми).

Знайдіть безпечні способи допомогти іншим в умовах кризи.

Направляйте зусилля лише на те, на що ви можете вплинути.

Дотримуйтеся інформаційної гігієни.

Оцінюйте розважливо та раціонально те, що відбувається навколо.

Коли відчуваєте надмірну тривогу займіться фізичною активністю, яка зменшить вашу напругу (підійдуть будь-які види фізичних вправ), пройдіться  вулицею, подихайте свіжим повітрям і зробіть легку розтяжку.

Саме такі звичні повсякденні дії допомагають забезпечувати відчуття стабільності і контролю над ситуацією.

Дбайте про себе, і головне-залишайтеся спокійними!

Центр психологічного консультування ТНМУ – це особливий простір, створений для самопізнання особистості, розкриття в наших відвідувачів їх потенційних можливостей та ресурсів для особистісного зростання, допомоги та підтримки в складних життєвих ситуаціях. У своїй роботі  Центр керується Етичним кодексом психолога, основні принципи якого – це прийняття унікальності і цінності кожної людини, індивідуальний підхід, повага та конфіденційність. Фахівці центру вірять, що кожна людина, котра звертається до нас, володіє власною унікальною здатністю до зростання і змін!